01:51:25
26.05.2017
Anarchokapitalismus, díl jedenáctý: Kdo by stavěl silnice?
„Kdybychom neměli stát, kdo by stavěl silnice?“ Tak zní nejčastější otázka v libertariánských vtipech a jedna z prvních reakcí etatistů na zmínku o bezstátní společnosti; právě tuto otázku se chystám na přednášce zodpovědět. A nejen to! Povídat si budeme i o pravidlech silničního provozu; lišily by...
