Peniaze v banke nie sú tvoje peniaze - JB #16
34:02

Peniaze v banke nie sú tvoje peniaze - JB #16

09.10.2021

Bitcoin vznikol ako nástroj odluky peňazí od štátu. Preto štáty a Bitcoin nikdy nebudú veľkí kamaráti. Niektoré štáty sa však naučia s Bitcoinom žiť, iné sa od neho odstrihnú (asi len dočasne). V tomto dieli JBčka sa pozrieme na zákazy štátov a aký dopad to má na Bitcoin.

Podcast Jednoducho Bitcoin je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.