Marianna Sádecká - Najväčšími vynálezmi minulého storočia boli internet a LSD - JB #13
52:30

Marianna Sádecká - Najväčšími vynálezmi minulého storočia boli internet a LSD - JB #13

17.09.2021

S Mariankou som sa spoznal v roku 2017. Zmienila sa popri inom, že študuje rakúsku školu ekonómie. Nevedel som vtedy, o čo ide. Myslel som si, že to je len nejaká škola vo Viedni ;)

V tejto epizóde sme sa rozprávali o tom ako súvisí Bitcoin s ekonómiou, o jej začiatkoch v Bitcoine, o konferencii "Bitcoin je Retro" alebo o trvalých pobytoch v Paraguaji.

Vychutnajte si ďalšie JBčko. 

Podcast Jednoducho Bitcoin je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.