Peťo Nemčok - Dosahovanie slobody rôznymi cestami - JB #09
49:26

Peťo Nemčok - Dosahovanie slobody rôznymi cestami - JB #09

20.08.2021

Peťo je môj "bitcoinový otec". V roku 2017 sme si spolu sadli a on ma inšpiroval ponoriť sa do Bitcoinu poriadne. Peťo je neúnavný hľadač slobody a využíva na to rôzne prístupy. O ceste na Mars, elektromobilite, či alternatívnom vzdelávaní detí sme podebatovali v tomto dieli JBčka. Užívajte.

Podcast Jednoducho Bitcoin je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.