Janyho FITCAST

Janyho FITCAST

Autor: Jany Landl
Počúvaj môj podcast - FITCAST - venovaný zdravému životnému štýlu, športu, strave, sebarozvoju a všetkému, čo nás robí lepšími. Čakajú Ťa zaujímaví hostia, dobré témy, odborné rady a hlavne veľa pozitívnej energie

Podcast Janyho FITCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (19 epizód)

31:28
  
pred 6 dňami

Fitcast #19 - Zuzana Kaprinay - Pomoc druhým www.dakujeme.sk

Hosťom nového dielu FITCASTu bola Zuzana Kaprinay, koordinátorka občianskeho združenia Dakujeme.sk. Je to prvý darcovský portál na Slovensku, ktorý funguje už vyše 14 rokov. Rozprávali sme sa o tom ako funguje samotné darovanie, o reťazi solidarity ako aj o našej spolupráci s OZ My Sme Live.
18:47
  
03.01.2022

Fitcast #18 - Nina Menkynová - Predsavzatia

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bola Nina Menkynová, terapeutka a jogínka z tréningového programu LIVE. Spoločne sme sa rozprávali na tému predsavzatí do nového roka. Ako ich zvládnuť a zostať stále motivovaní aj napriek tomu, ak sa nám niekedy niečo nepodarí zvládnuť. 
25:53
  
13.12.2021

Fitcast #16 - Patrícia Molnárová - histamín a športovanie

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bola Patrícia Molnárová, spisovateľka a blogerka  @hitjezdravozit , ktorá je odborníčkou na život s histamínom. Spoločne sme sa rozprávali o tom aký je pre ľudí, ktorí trpia histamínovou intoleranciou, šport vhodný a prípadne aké sú iné obmedzenia.Nezabúdajme...
26:56
  
15.11.2021

Fitcast #15 - Patrícia Molnárová - o živote s histamínovou intoleranciou

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bola Patrícia Molnárová, spisovateľka a blogerka @hitjezdravozit , ktorá je odborníčkou na život s histamínom. Spoločne sme sa rozprávali na tému histamín, aké sú príznaky a najmä ako sa správne stravovať ak trpíme histamínovou intoleranciou.
24:55
  
01.11.2021

Fitcast #14 - Nina Menkynová - sila prítomného okamihu

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bola Nina Menkynová, terapeutka a jogínka z tréningového programu LIVE. Spoločne sme sa rozprávali o tom aké je dôležité uvedomiť si realitu aby sme si užívali prítomný okamih tu a teraz.
24:35
  
18.10.2021

Fitcast #13 - Nina Menkynová - sebaláska

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bola Nina Menkynová, terapeutka a jogínka z tréningového programu LIVE. Spoločne sme sa rozprávali o sebaláske a návode ako na ňu. Rozoberali sme aj otázky prečo cvičíme a tiež sme sa pozreli na mužsko-ženský pohľad na sebasamých.
18:37
  
04.10.2021

Fitcast #12 - Petrer Krištofovič - demotivácia

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bol Peter Krištofovič, podnikateľ, motivátor, kouč, športovec a zakladateľ Avita.sk. Spoločne sme sa rozprávali o demotivácií ale aj o tom ako prejsť ťažkou situáciou, ktoré nás zrážajú dolu.
28:09
  
01.10.2021

Fitcast #11 - Petrer Krištofovič - motivácia

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bol Peter Krištofovič, motivátor, kouč, športovec a podnikateľ. Spoločne sme sa rozprávali o motivácií, ako ju nadobudnúť a čo s tým, keď nám chýba.
33:25
  
19.05.2021

FITCAST #9 - Dalibor Bednařík - vyhoretie

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bol Dalibor Bednařík, kouč roka 2019 a psychológ. Rozprávali sme sa o rôznych štádiach vyhoretí, regenerácií a ako sa dostať naspäť do formy.
32:54
  
28.04.2021

FITCAST #8 - NINA MENKYNOVÁ - VZŤAHY A DETI

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bola Nina Menkynová, jogínka z tréningového programu LIVE. Rozprávali sme sa o záchranách vzťahu a nebezpečenstve, keď riešenie vidíme v deťoch. Taktiež sme rozobrali aj rolu nového partnera s deťmi v rozvedených rodinách.
32:49
  
26.04.2021

FITCAST #7 - Peter Čiernik

Hosťom ďalšieho dielu FITCASTu bol Peter Čiernik, fyzioterapeut a zakladateľ Fitclinic v Bratislave. Rozprávali sme sa o fyzioterapií, pomoci pri zraneniach alebo bolestiach kĺbov. Nájdete tu aj návod na rýchlu pomoc pri bolesti kolena. https://www.fitclinic.sk/​
34:03
  
24.03.2021

FITCAST #6 - Dalibor Bednařík

V šiestej epizóde FITCASTu bol mojim hosťom Dalibor Bednařík, ktorý je profesionálnym certifikovaným koučom.
56:52
  
10.03.2021

FITCAST #5 - Ajurvéda ako medicína

V piatom diely FITCASTu bola mojou hosťkou Karin Grófová a bavili sme sa na tému Ajurvédy a toho, ako je využiteľná ako medicína :)
58:15
  
24.02.2021

FITCAST #4 - Nina Menkynová

S Ninou, ktorú môžete poznať aj z jej Yoga videá na janylandl.sk, sme sa rozprávali na tému vzťahov. Preberali sme dôvody, pre ktoré sú ľudia spolu aj dôvody, pre ktoré by (možno) nemali byť. A napokon, akým spôsobom sa naše vzťahy dotýkajú našich detí. 
56:12
  
10.02.2021

FITCAST #3 - Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch

Hosťom tretieho dielu FITCASTu bol Michal Pataky, autor knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch. Rozprávali sme sa na tému kvality potravín určených pre deti, o detskej výžive, ako na nás v tejto oblasti vplýva marketing a samozrejme, o Michalovej knihe :-)
01:01:11
  
27.01.2021

FITCAST #2 - Som idealista

V druhej epizóde FITCASTu bola mojou hosťkou Ivet z projektu somidealista.sk a rozprávali sme sa na tému jej projektu a starostlivosti nielen o svoje telo ale aj svoju dušu :-)
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.