Ako si prenajať auto na Slovensku alebo v zahraničí

23.07.2020
Tentokrát som sa zamerala na veľmi praktickú tému: "Ako si prenajať auto na Slovensku alebo v zahraničí šikovne a lacno". Takmer každý má zlé skúsenosti s autopožičovňami a práve preto sme natočili tento podcast. Dozvieš sa v ňom, prečo autopožičovne berú depozity, ako fungujú poistky, najčastejšie podrazy, rozdiely medzi slovenskými a zahraničnými autopožičovňami a to všetko od expertky Martiny Bondarchuk z Rentalport a mojej maličkosti. Príjemné počúvanie prajem

Podcast Janka Travelhacker - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK