Janka Travelhacker - podcast

Janka Travelhacker - podcast

Pomáham ľuďom cestovať šikovne a lacno po svete. Či cestuješ nonstop alebo raz za rok, moje tipy Ti na cestách ušetria čas, nervy a peniaze.

Podcast Janka Travelhacker - podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (2 epizódy)

01:27:44
  
23.07.2020

Ako si prenajať auto na Slovensku alebo v zahraničí

Tentokrát som sa zamerala na veľmi praktickú a pre mnohých ľudí problematickú tému: "Ako si prenajať auto na Slovensku alebo v zahraničí šikovne a lacno".   Požičanie auta je často poriadny hlavobôľ a takmer každý má zlé skúsenosti s autopožičovňami. Práve preto sme natočili tento podcast. Dozvieš...
13:53
  
07.07.2020

Cestovanie po Korone

V tomto podcaste sa dozvieš informácie o tom, aké je cestovanie po Korone.  1. Čo sa zmenilo a aké sú novinky v cestovateľskom svete.  2. Ako to prebiehalo na letiskách + sumár obmedzení, ktoré Korona priniesla.  3. Moje osobné odporúčanie, či sa cestovať oplatí.  Ďakujem za každé vypočutie. :) 
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.