Ide o nás

Ide o nás

Autor: Pravda
Diskusná relácia Zdena Gáfrika o vzťahoch, spoločenských fenoménoch a témach, ktoré tvarujú náš život

Podcast Ide o nás je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (12 epizód)

23:17
  
28.09.2021

IDE O NÁS: Návrat do školy býva plný radosti, úzkosť u detí prichádza neskôr

Úzkosť, stres či dokonca zárodky depresívneho správania – niektorí školáci môžu čeliť náročným psychickým situáciám. Spôsobiť ich môžu konkrétne faktory ako je šikana či správanie sa pedagóga, s psychikou detí stále ešte dokáže zamávať pandémia a s ňou spojené reštrikcie či náhle zmeny pravidelného...
46:12
  
10.07.2021

IDE O NÁS - špeciál: Vzorom sú nám dnes priemerní ľudia

Dá sa byť ešte v dnešnej dobe originálny? A čo vlastne znamená autenticita - pojem, ktorý sa tak často skloňuje v oblasti dizajnu, módy či umenia? Aj o tom sme sa zhovárali v špeciáli relácie Ide o nás, ktorý vznikol v spolupráci s platformou Virvar. 
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.