Ako sme zvládli yogovú karanténu - s Michalom Baculákom
32:40
Podcast: HYC JE DOMA

Ako sme zvládli yogovú karanténu - s Michalom Baculákom

12.06.2020

13. marca sa zavreli dvere aj našich štúdií. Ako sme to zvládli? A čo sme počas karantény robili? S manažérom HYCu Miškom Baculákom sa porozprávame o tomto období a o tom, čo pre vás chystáme po znovu otvorení.  

Podcast HYC JE DOMA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.