HYC JE DOMA

HYC JE DOMA

Vitajte v podcaste HYC JE DOMA - vo virtuálnom priestore pre yogu mimo vašej podložky. Pohodové rozhovory zo sveta yogy, otázky a odpovede, ktoré nás zaujímajú, inšpirácie v yogovej praxi, ale aj v bežnom živote. Podcast s lektorkou yogy Kikou Sládečkovou a jej zaujímavými hosťami. #HYCJEDOMA

Podcast HYC JE DOMA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (18 epizód)

31:59
  
09.06.2021

OHEŇ, KTORÝ ZAHREJE CELÉ TELO - o jóge s Tomim

Oheň - Pohyb - Dynamika - 3 slová, 1 lektor. V dnešnom dieli sa bližšie spoznáme s lektorom Tomášom, ktorý sa okrem jógy venoval aj ohňovej show a tancu. Vypočujte si náš letný rozhovor o ohni v jóge a jóge v živote.
56:14
  
04.05.2021

Meditácia - kľúč k rovnováhe s Majom Madhuka Sedlákom

Meditácia je ako jógová prax pre myseľ. Prináša stíšenie, zlepšuje pozornosť, podporuje kreativitu a učí nás vnímať veci nielen navonok,ale obrátiť pozornosť aj do vnútra. Dnešný hosť Majo Madhuka meditáciu praktizuje už roky. Prezradí nám,čo meditácia pre neho znamená a poradí ako na ňu krok za kro...
43:38
  
01.04.2021

Od uvoľnenia vás delí jedna loptička - s Ivon Rutaiovou

Fascie sú novodobý boom, ktorý sa šíri do všetkých oblastí. Čo teda fascie sú a ako sa môžeme o ne starať? O fasciách a ich uvoľňovaní sa porozprávam s lektorkou workshopu myofasciálne uvoľňovanie Ivon. 
53:15
  
11.12.2020

Yogová cesta odpustenia - so Silviou Čajovou

Láska k sebe samému, spoznávanie, prijatie a odpustenie. Tieto slová vnímame, počúvame o nich, ale práca na svojom vnútri je cesta kľukatá a nie vždy ľahká. Na ceste sebapoznania a rozvoja práve yoga môže byť tichým, ale verným spoločníkom, ktorý nás prevedie lekciami života a naučí nás mnoho vecí.
19:09
  
30.10.2020

Špeciál: Jesenné mantrové pohladenie

Špeciálny diel, ktorý vznikol vďaka spojeniu anjelského hlasu Lucky Drozdovej a hudby Matúša Hrnčiara. Mantra nie je len pieseň. Započúvajte sa do magických slov sanskritu a presvedčte sa sami. Gayatri mantra prináša svetlo do života, tak poďme spoločne priniesť dobrú energiu do náročnejších dní, kt...
35:28
  
09.10.2020

Prečo práve Hot Yoga? - so Zuzkou Zanovou

Teplo a yoga, tak nejak patria k sebe. Za tým už nemusíme cestovať do Indie, stačí prísť na Hot Yogu. Napríklad vyskúšať Hot Yogu Klasik so Zuzkou. Prečo práve Hot Yoga? Dozviete sa v našom rozhovore.
34:43
  
21.08.2020

Dotancovala som k yoge - so Sandrou Mandákovou

Tanec je vyjadrenie sa pohybom, flow dychu a tela. Pre Sandru je tanec aj meditácia, zastavenie mysle a plynutie v prítomnom okamihu. Znie to povedome? Yoga a tanec sú úplne odlišné a predsa majú toľko spoločného. Sandra nám porozpráva, ako sa yoga a tanec spojili, o jej inšpirácií a všeličom inom.
39:59
  
03.07.2020

Yoga na záhradke - s Ankou Horčinovou

Yogu môžeme nájsť kdekoľvek. Anka Horčinová nám prezradí, ako ju našla vo svojej záhrade. Pred časom spravila rozhodnutie opustiť ruch mesta a skúsiť život na dedine. Ako to vníma dnes? Čo život na dedine priniesol do jej života a sveta yogy? 
51:23
  
19.06.2020

Jin yoga ako cesta k vnútornej sile - s Kikou Sládečkovou

Jin je protipól doby, ktorú žijeme, keď sme stále v pohybe a v plnom nasadení. Tradícia taoizmu a starovekej yogy sa spojila, aby vznikla Jin yoga, ktorá slúži ako kľúč k nášmu vnútornému ja. Zastavenie a uvedomenie, aj to je prax Jin yogy.
32:40
  
12.06.2020

Ako sme zvládli yogovú karanténu - s Michalom Baculákom

13. marca sa zavreli dvere aj našich štúdií. Ako sme to zvládli? A čo sme počas karantény robili? S manažérom HYCu Miškom Baculákom sa porozprávame o tomto období a o tom, čo pre vás chystáme po znovu otvorení.  
57:35
  
05.06.2020

India - cesta k sebe samej - s Terez Greškovou

Cesta do nevšednej Indie s Terez Greškovou, do krajiny tisícich farieb a chutí, plnej kontrastov, zahalenej rúškom tajomstva a exotiky. Rozhovor o cestovaní, yoge a živote, ktorý si jednoducho musíte vypočuť.
54:57
  
29.05.2020

Ako yoga zmení tvoj život - so Zuzanou Maďari

Yoga mení životy. Chce to však čas a trpezlivosť. Začať nie je ťažké, vytrvať už ťažšie. Správna motivácia je dôležitou súčasťou yogovej cesty. Zuzana Piña Maďari je yogínka, ktorá inšpiruje a motivuje mnoho ľudí a v dnešnej epizóde sa s nami podelí o svoje skúsenosti a tipy, ako nájsť tú správnu mo...
50:05
  
22.05.2020

Našla som yogu v Dubaji - s Alex Mirovskou

Alex nám poodhalí jej yogovú cestu, ktorá začala v Dubaji, kde niekoľko rokov žila. Okrem toho, že tam absolvovala svoj prvý učiteľský tréning, navštívila tam tiež mnoho inšpiratívnych workshopov a lekcií. Alex v yoge doslova lieta a tak ju dovialo aj na Bali. Dnešná epizóda bude o zážitkoch, nových...
46:03
  
15.05.2020

Misky, ktoré spievajú - s Ivon Rutaiovou

Vedeli ste, že misky môžu spievať? Lektorka yogy Ivonka Rutaiová nám vysvetlí, ako to s tými spievajúcimi miskami je, prečo ich zvuk ukľudňuje a harmonizuje, čím sú himalájske misky výnimočné a na záver bude aj malá ukážka.
49:54
  
08.05.2020

Keď je na yoge h(y)c - s Monikou Kmecovou

Hot yoga je viac ako trend - je prudko návyková. Monika Kmecová je v našom HYCi ako slnko. Žiarivá, usmievavá a zaručene sa na jej hodinách zapotíte. Poďte si vypočuť náš rozhovor o hot yoge, aké sú jej benefity, ako to na hodine "hotky" prebieha a mnoho iného.   
45:57
  
01.05.2020

Nie je sila ako sila - s Dee Slavkovskou

Dada Slavkovská je yogínka, lektorka HYCu, ktorá je ako neriadená strela. Jej energia z nej priam žiari a prenáša ju aj do svojich hodín. S Dadou dnes preberieme, čo nás na hodinu power yogy zvyčajne pritiahne, či je za tým viac ako športová výzva, na čo si dať pozor a aké dôležité je počúvať svoje...
02:18
  
30.04.2020

Intro

Vitajte v podcaste HYC JE DOMA.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.