22: #SexQnAs - sex už nemůže být tabu! S Martinem Zikmundem
30:16

22: #SexQnAs - sex už nemůže být tabu! S Martinem Zikmundem

12.06.2021
Navazujeme na díl #SexQnAs aneb mluvme o sexu. Co je a není v sexu „normální“? Proč rodiče neumí mluvit o sexu se svými dětmi? Proč se netrápit svými sexuálními představami a nestydět se za ně? Jak moc důležité je přijmout sebe a své sexuální preference, představy a respektovat odlišnosti u ostatních? Co je Deklarace sexuálních práv, ke které se náš stát zavázal? A kdo si nesplnil svoje domácí úkoly a poškozuje tak zdravý a informovaný vztah k sexu u dospívajících i dospělých? Pusťte si nás a Martina Zikmunda zase do uší a mluvte s námi o sexu! Máte otázky? Připomínky? Chcete víc?  Napište nám na Instagram Holky dRzý nebo se obraťte přímo na Martina. www.martinzikmund.cz www.jecasnazmenu.cz Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.