11: Veselé izolace a šťastný nový lock!
27:04

11: Veselé izolace a šťastný nový lock!

17.12.2020
A už jsou tu zas… nejen Holky dRzý, ale hlavně vánoční čas! Všichni si přejeme navzájem šťastné a veselé… ale umíte si je opravdu užít?  Nebo jste už od října ve stresu z toho co vše budete muset zařídit, uklidit, vymyslet a připravit? Tak se s námi na chvilku zastavte, udělejte si pohodlí, svařáček do ruky a pusťte si nás zase do uší. Vánoce nedělají umytá okna a 30 druhů cukroví. Vánoce jste VY. V tomto roce naposledy vás chceme pobavit a popřát nádherné a klidné svátky. 💛 Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.