28: Kreativní názvy pozic aneb nepřežeňte to!
19:31

28: Kreativní názvy pozic aneb nepřežeňte to!

30.10.2021
Ninja sem, guru tam… co já vlastně dělat mám? Neobvyklé názvy pozic stále vídáme na pracovních serverech. Někdy jsou natolik kreativní, že si pod názvem nelze představit o jakou pozici vlastně jde. V tomto díle jsme si připomněly některé z nich a podívaly se na základní chyby, které stále v inzerci vídáme. Kreativitě se meze nekladou, ale je třeba nezapomenout na „zdravý selský rozum“. Jak by se jmenovala vaše pozice když popustíte uzdu fantazii? 😊 Líbíme se vám? Podpořte nás a doporučte na Facebooku a Instagramu, kde najdete další info k jednotlivým dílům a fotky ze zákulisí podcastu ❤️ Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.