12: Tinder nezabírá? Zkuste LinkedIn!
28:20

12: Tinder nezabírá? Zkuste LinkedIn!

18.01.2021
Tinder, Badoo, eDarling, be2, LinkedIn… Že do tohoto výčtu LinkedIn nepatří? To byste se divili! Mnoho lidí už „Linkáč“ nebere jen jako profesní síť, ale využívají ji k seznamování. Proč? Pojďte se na to podívat s námi. Je to „správné“? Je to „vhodné“? Pusťte si nás na chvíli do uší a udělejte si názor sami 💛 Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.