29: Vánoční online večírek - jak na to?
24:16

29: Vánoční online večírek - jak na to?

01.12.2021
Vánoční online večírek - zajímavý koncept a zábava nebo nutné zlo? Doba velkým večírkům v klubech a restauracích nepřeje, ale přeci se nenecháme odradit! I malé akce, večírky na vzduchu nebo v online prostředí jsou lepší než žádné. Je to ale oříšek! V těchto případech nestačí pouze spousta jídla, pití a dobrý DJ.  Je třeba se trochu víc zamyslet a organizace je náročnější. Pusťte si naše tipy a rozjímání nad vánočními večírky v různých stylech a začněte s námi myslet na Vánoce. 😊 Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.