6: Ženská nebo chlap - nezájem, ukaž co umíš.
24:40

6: Ženská nebo chlap - nezájem, ukaž co umíš.

12.10.2020
Mrkly jsme se na ženy i muže… Co nás ovlivňuje už od dětství a staví nám do hlavy překážky a pochybnosti o vlastní hodnotě? Proč se stále musíme zabývat nerovností v platech či upřednostňováním jednoho pohlaví před druhým? Probereme i to, že nám stále chybí ženy v technických oborech. Jak moc jsou žádané holky v IT a co jim může pomoci najít do IT cestu. A pro pány – pár rad jak přežít zákeřné ženské otázky. Pusťte si nás do uší… 💛 Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.