20: Máj je lásky čas! A co na to HR?
25:29

20: Máj je lásky čas! A co na to HR?

22.05.2021
❤️ Máj, lásky čas…. Ruku na srdce, komu z nás se někdy v květnu nezapálila lýtka že? No dobře, tak i v jiném měsíci 😊. No jo, ale co s tím, když se to stane kolegům v práci a navazují milenecké a partnerské vztahy na pracovišti? Má na to HR reagovat? A pokud ano, tak jak v takovém případě postupovat? Kolik lidí podle statistik takové románky v práci zažívá? A ve kterých oborech je to nejčastější? 💛 Pusťte si nás na chvíli zas do uší a posviťte si na románky v práci s námi! Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.