7: Pohovor aneb jak si to udělat hezký...
28:48

7: Pohovor aneb jak si to udělat hezký...

26.10.2020
Tentokrát jsme si posvítily na pohovory… Jak vypadají příjemné schůzky tohoto typu a proč jim vlastně neříkat pohovory. Čím uchazeče netrápit a co vám pomůže zjistit vše co potřebujete. Na jaké věci se raději neptat a co vše se může na těchto schůzkách stát? Jak vypadají kreativní výmluvy uchazečů, když zapomenou nebo nechtějí přijít? 😊 To vše se dozvíte, když si nás zase na chvilku pustíte do uší…💛 Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.