13: Haló efekt aneb "podle nosa poznáš kosa!"
30:07

13: Haló efekt aneb "podle nosa poznáš kosa!"

01.02.2021
Haló efekt byl, je a bude. Tak co s ním? Podívaly jsme se na to trochu zblízka. Co to je, jak se mu bránit, případně jak ho využít ve svůj prospěch. Zajímal nás haló efekt v HR, v marketingu a samozřejmě v randění 😊. Co vše může ovlivnit náš úsudek o člověku? Pojďte se na to mrknout s námi. A když si nás zase na chvilku pustíte do uší, řekneme vám i naše první postřehy z nové sociální sítě Clubhouse. Tak šup…nohy nahoru, něco dobrého k pití a dejte si chvilku pohodu… 💛 Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.