15: Cesta k sobě - Marek Balicki, záchranář na cestách
48:22

15: Cesta k sobě - Marek Balicki, záchranář na cestách

01.03.2021
Sebepoznání a cestování není otázkou peněz, ale odvahy.  Jaké to je, měnit se, rozvíjet se a poznávat sebe sama skrze cestování? Jak projet svět na skládacím kole, na Filipínách si postavit tradiční loď nebo jak skoro zemřít při každém fuckupu? Jaký je náš integrovaný záchranný systém ve srovnání se světem? To vše a mnoho dalšího probereme s Markem Balickim, záchranářem na cestách.  Pusťte si nás na chvíli zas do uší a pocestujte s námi alespoň v duchu, než to zase půjde jako dřív 😊 Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.