14: Únor bílý, játra kvílí aneb sušte chvíli!
13:15

14: Únor bílý, játra kvílí aneb sušte chvíli!

15.02.2021
Suchý únor. Všichni vědí, že to znamená něco jako „nechlastat“. A proč by to někdo dělal? Pojďme si říct, jak tahle iniciativa vznikla a proč. Nejde o to stát se abstinentem a veškerý alkohol zavrhnout. I když… podle některých statistik by to stálo za zvážení.  Víte v jaké disciplíně jsou Češi na světové špičce? Pusťte si nás na chvilku zase do uší a co u toho budete popíjet je jen na vás. Nebojte se! I my dvě si rády dáme prosecco, víno nebo dobré pivo 💛 Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/

Podcast Holky dRzý NEJEN o HR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.