[madrovanie] Čo chýba filmu V síti?
06:03

[madrovanie] Čo chýba filmu V síti?

02.02.2020

SPÚŠŤAME NOVÝ PODCAST!

Aj Vám sa niekedy stáva, že Vám neustále po rozume behá myšlienka a zbavíte sa jej až keď ju niekomu poviete?

Nám v jednom kuse. Dennodenný kontakt s deťmi, mladými ľuďmi, odborníkmi z oblastí psychológie, psychiatrie, sociálnej práce, špeciálnej pedagogiky, s pomáhajúcimi organizáciami a zodpovednými osobami na úradoch nám neustále dáva nové impulzy na rozmýšľanie.

O tom čo robíme, ako to robíme a čo by sme mohli robiť inak, aby sa nám všetkým žilo na Slovensku lepšie.

Z toho vznikajú myšlienky a nápady, ktoré sa snažíme cez naše projekty realizovať. Niečo vieme spraviť sami, no na iné potrebujeme pomoc Vás všetkých. To však nie je také jednoduché, mobilizovať celú spoločnosť, a často potom mudrujeme čo s tým.

Zväčša však na nič neprídeme.

Preto sme sa rozhodli, že Vám o týchto našich myšlienkových pochodoch aspoň v stručnosti povieme a ktovie, možno sa medzi Vami nájde niekto, kto ich posunie ďalej.

A ako prvé nám napadlo, povedať Vám o filme V síti. Lebo film je to dobrý. Ale téma online sexuálneho zneužívania si vyžaduje viac ako hodinu a pol Vášho času.

Čo nám vo filme chýba a čo všetko ešte môžeme spraviť preto, aby sme deti pre predátormi chránili sa však už dozviete od nášho programového riaditeľa, psychológa Marek Madra.

Pačiť sa Vám môžeme aj tu:  fb.com/hmmmpodcast/instagram.com/hmmm_podcast

Kontaktovať ná môžete tu:  podcast@ipcko.sk

A podporovať tu:  patreon.com/ipckohmmm

Pre záujemcov o štúdio viac info tu:  ipcko.sk/prenajmite-si-studijko-na-nahravanie-podcastu/

Podcast hmmm... | psychologický podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.