HK Popcast ep. 4: Tomáš Vošvrda
45:38
Podcast: HK Popcast

HK Popcast ep. 4: Tomáš Vošvrda

27.03.2021

Aké boli jeho začiatky, aká je Tomášova obľúbená kuchyňa, čo hrá rád okrem hokeja, či sa stotožňuje s tzv. diagnózou brankár ale aj akú má úlohu v šatni Kamzíkov zisťovala moderátorka Chelsea Jeanette Kubek.

Podcast HK Popcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: hkpopcast
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.