HK Popcast

HK Popcast

Autor: hkpopcast
Podcast o popradskom hokeji.

Podcast HK Popcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (5 epizód)

44:02
  
11.12.2021

HK Popcast ep. 5: Daniel Brejčák

Spoznajte odchovanca Popradu z inej stránky. Čomu sa venuje doma, na čom si rád pochutná a akým krédom sa v živote riadi? Má plány do budúcnosti?
45:38
  
27.03.2021

HK Popcast ep. 4: Tomáš Vošvrda

Aké boli jeho začiatky, aká je Tomášova obľúbená kuchyňa, čo hrá rád okrem hokeja, či sa stotožňuje s tzv. diagnózou brankár ale aj akú má úlohu v šatni Kamzíkov zisťovala moderátorka Chelsea Jeanette Kubek.
30:54
  
24.02.2021

HK Popcast ep. 3: Dávid Skokan

V akom tíme chcel hrať "Skoky" keď bol malý? Čo robí najradšej vo voľnom čase? Chcel by okrem hokeja hrať aj (na) niečo iné? Prečo sa rozhodol vrátiť do materského klubu?
31:20
  
16.01.2021

HK Popcast ep. 2: Marcel Haščák

Najproduktívnejší hráč Tipos extraligy si zaspomínal na zážitky z doterajšej časti kariéry, reprezentáciu ale poodkryl aj svoje súkromie. Aké sú jeho silné stránky a naopak, či má aj slabiny, sa už dozviete z jeho výpovede. Nechýba ani pohľad do kabíny Kamzíkov a na aktuálne dianie.
29:24
  
19.12.2020

HK Popcast ep. 1: Patrik Svitana

Patrik Svitana je rodený Popradčan a v Poprade odštartoval aj svoju kariéru. Aké boli jeho začiatky, kde všade pôsobil a či čakal návrat domov vám prezradí v premiérovom podcaste.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.