GDZN podcast 34: Z narkomana ohlasovateľ Krista - Peter Lipták
49:26

GDZN podcast 34: Z narkomana ohlasovateľ Krista - Peter Lipták

28.05.2021

Peter Lipták hovorí svoj príbeh, ako sa z vyznávača drog stal vyznávač Ježiša Krista. Opisuje, ako ho chytili policajti s dvomi kilami marihuany, svoj pokus o samovraždu a ako až Boh zmenil jeho život. Peter hovorí o Božích zázrakoch pri ohlasovaní evanjelia a ako on vedie svoje deti k Ježišovi.

Podcast Godzone podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Godzone
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.