Godzone podcast

Godzone podcast

Autor: Godzone
Podcasty projektu Godzone. Rozhovory a prednášky na jednom mieste.

Podcast Godzone podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (55 epizód)

00:47:58
  
pred 6 dňami

GDZN podcast 32: Čaká nás ranokresťanské obdobie - Eduard Filo

Predseda ZKSM Eduard Filo hovorí o tom ako objavil svoje osobné poslanie v líderstve a v rozvoji ľudí. Popisuje svoje zážitky z plavby loďou a to aké je to prežiť nebezpečnú búrku na mori. Edo vysvetlil prečo dal svoju dcéru pokrstiť aj menom Korona a prečo očakáva po pandémii ranokresťanské obdobie...
00:29:10
  
19.03.2021

GDZN podcast 31: o. Ondrej Chrvala - Viera nie je individuálna záležitosť

Otec Ondrej Chrvala bol ako člen Rady pre mládež pri KBS pri vzniku projektu Godzone. V súčasnosti dlhodobo spolupracuje s Godzone a kontroluje viacero jeho mediálnych výstupov. Ondrej Chrvala hovorí o potrebe kombinácie osobnej skúsenosti viery a kvalitnej formácie a dôležitosti aktívneho života v...
00:34:27
  
05.03.2021

GDZN podcast 30: Veronika Hričovská - Silné zážitky z komunity Cenacolo

Veronika Hričovská prežila niekoľko mesiacov v komunite Cenacolo. V tejto komunite prijímajú ľudí s veľmi vážnymi závislosťami a ťažkými životnými osudmi. Napriek tomu, že Veronike nešla do komunity s vážnymi problémami, platil na ňu rovnako prísny režim ako pre ostatných. Vypočujte si jej silné záž...
00:42:21
  
19.02.2021

GDZN podcast 29: Je tu kríza otcovstva - Jozef Jogo Mikloško

Jozef Jogo Mikloško je zakladateľom a predsedom projektu Úsmev ako dar, ktoré sa venuje deťom z detských domovov. Hovorí o dôležitosti rodičovstva, odpustenia a prečo podla neho žijeme v čase veľkej krízy otcovstva.
00:39:32
  
30.10.2020

GDZN podcast 27: Ako korona zmenila Godzone? - Július Slovák

Július Slovák rozpráva o spôsobe, ako bude vyzerať Godzone tour 2020 počas korona krízy. V podcaste sa dozviete aj to ako korona ovplyvnila fungovanie projektu Godzone, s čím sa členovia tímu museli vysporiadať a ako vyzerajú plány evanjelizácie do budúcna.
00:43:37
  
11.09.2020

GDZN podcast 26: Z Godzone do rehole - Nikola Matuszyková

Nikola Matuszyková rozpráva svoj príbeh, keď ako neveriaca chcela odvracať ľudí od Boha, ale namiesto toho zažila obrátenie vo svojom živote. V podcaste sa dozviete o 5 rokoch dobrovoľníčky v Godzone projekte a o jej ceste do rehoľného života.
00:37:54
  
27.08.2020

GDZN podcast 25: Ženy potrebujú povzbudenie - Tereza Slavkovská

Tereza Slavkovská hovorí o vzácnosti stretnutia žien. Aký je rozdiel medzi tým ako si ľudia predstavujú Ženskú konferenciu a aká je naozaj. O tom, že ženy zažívajú podobný tlak na výkon v rôznych životných okolnostiach. O jedinečnosti každej ženy a o tom, aké je to keď sa ženy spolu modlia.
00:48:20
  
14.08.2020

GDZN podcast 24: Ako sa modliť? - o. Jozef Mihok

Redemptorista, kňaz a misionár milosrdenstva otec Jozef Mihok,  rozpráva v podcaste o tom čo vlastne znamená modlitba a ako sa modliť. Otec Jozef Mihok tiež rozpráva o tom ako počuť Boží hlas a ako ho rozlíšiť od iných hlasov.
01:00:49
  
31.07.2020

GDZN podcast 23: Väzni sa obracajú k Bohu - Michal Libant

Michal Libant pracuje v slovenskej väznici, kde hlása evanjelium odsúdeným. Vypočuj si silné svedectvá o obrátení najväčších zločincov, ktorí odovzdali svoj život Ježišovi Kristovi a prosia o odpustenie svojich hriechov nielen Boha, ale aj svojich blížnych. Michal Libant je zároveň lídrom spoločenst...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK