GDZN podcast 12: "Charakter rozhoduje!" - Dávid Slavkovský part 2
48:33

GDZN podcast 12: "Charakter rozhoduje!" - Dávid Slavkovský part 2

24.04.2020

Po veľkom úspechu a záujme o pokračovanie je tu druhý podcast s Dávidom Slavkovským!  Tentokrát sme sa bavili o tom, aké je manželstvo s Ivovou sestrou Lenkou, o ich 9 mesiacoch v Írsku, ako zvláda konflikty, či prečo má u Ivana chladničkové právo!

Podcast Godzone podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Godzone
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.