GDZN podcast 46: Potrebujeme mať ľudí, ktorí vidia 100% nášho života - Matej "Ogar" Sabo
42:54

GDZN podcast 46: Potrebujeme mať ľudí, ktorí vidia 100% nášho života - Matej "Ogar" Sabo

11.11.2021

Matej "Ogar" Sabo je líder spoločenstva Eben Ezer a spolu vedie službu Otcovo Srdce. Vďaka sakutingu bol od detstva fascinovaný krásou, dobrodružstvom a životnými hodnotami a už tam pochopil, že ho niečo presahuje. Vďaka svojej cholerickej povahe sa ako skaut pobil v električke ale Boh postupne menil jeho povahu. V podcaste hovorí o tom, ako robil smetiara v Írsku a prečo potrebujeme mať vo svojom živote niekoľko ľudí, ktorí vidia 10%% nášho života.

Podcast Godzone podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Godzone
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.