Generation.CX S01E05 Špeciál o CLV s Exponea (Peter Jakuš)
01:00:08

Generation.CX S01E05 Špeciál o CLV s Exponea (Peter Jakuš)

20.01.2021

V tejto špeciálnej epizóde podcastu rozoberáme pre CX kľúčovú metriku - celoživotnú hodnotu zákazníka.  Prečo je taká dôležitá? Prečo je retencia zákazníkov jej kritickou súčasťou? Čoho sa vyvarovať pri nasadzovaní a používaní? Existuje jednoduchý návod? V čom môže pomôcť automatizácia? Toto a ešte oveľa viac v epizóde pokryje Peter Jakuš, VP Exponea pre oblasť Customer & Market Insight. 

Podcast Generation.CX podcast (CZSK) je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.