Generation.CX S01E03 Česká spořitelna & Monika Hrubá
01:03:09

Generation.CX S01E03 Česká spořitelna & Monika Hrubá

20.01.2021

Prečo patrí Česká spořitela medzi top zákazníkmi obľúbené značky (nielen vo finančnom sektore) v Českej republike? Ako urobili CX jeden z troch pilierov stratgickej zmeny pred niekoľkými rokmi a čo to prinieslo? Ako je možné, že v boarde za CX nezodpovedá pozícia za obchod alebo marketing, a napriek tomu to funguje? Aký nevídaný skok v NPS dosiahli? Ako u nich funguje agilný prístup, a ako do toho zapadá CX? To všetko a oveľa viac sa dozviete v tejto epizóde s Monikou Hrubou, CX leaderkou Českej sporiteľne.  

Podcast Generation.CX podcast (CZSK) je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.