Generation.CX S02E05: Rolls-Royce a Eva Kadlec Dědochová
01:03:59

Generation.CX S02E05: Rolls-Royce a Eva Kadlec Dědochová

28.07.2021

KTORÁ FIRMA BY MALA MAŤ SKVELÚ ZÁKAZNÍCKU SKÚSENOSŤ, AK NIE PRÁVE ROLLS-ROYCE?

Eva Kadlec Dědochová je úspešná manažérka, ktorá prepája svet emócií s businessom. Ako vyštudovaná právnička so skúsenosťami v marketingu a predaji realizuje sny českých a slovenských milionárov o najdokonalejšom luxusnom aute na zemi. Rolls-Royce. A - ako reprezentantka Generation.CX - nám o tom v poslednej epizóde druhej série nášho podcastu prišla porozprávať. 

Čo sa v tejto epizóde dozviete?

  • Ako sa Eva dostala od práva k predaju exkluzívnych áut.
  • Ako sa Cartec dostal k možnosti predávať najexkluzívnejšie autá na svete.
  • Ako vznikol ich brand promise "Rozdiel je v prístupe" a ako ním žijú. 
  • Nakoľko im procesy v oblasti customer-experience diktuje BWM a prečo vníma vzťah s Rolls-Royce ako knižnicu. 
  • Aké lokálne služby vymysleli a čo zaujímavé chystajú.
  • Koľko odtieňov farieb si môžete objednať na Rolls-Royce a ako sa volá limitovaná edícia, ktorú ocenila aj materská továreň.
  • Akú business knihu odporúča. 

....a mnoho iného zaujímavého v tradične šiestich prehľadných oblastiach.

Podcast Generation.CX podcast (CZSK) je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.