Ruská ruleta v Soči | VC Rusko 2021
04:50

Ruská ruleta v Soči | VC Rusko 2021

27.09.2021
Opäť sa ukázalo aké dôležité sú skúsenosti, pevné nervy, ale aj štipka šťastia. Lewis Hamilton urobil viacero chýb v piatok či sobotu. Teda počas dní, keď sa to až tak nerátalo. Napokon však zo svojho stého triumfu nemal dokonalú radosť. Vedľa seba na pódiu totiž zbadal istého Maxa Verstappen, ktorý predsa štartoval z posledného miesta!

Podcast Formuloviny Števa Eiseleho je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Šport, Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.