Formuloviny Števa Eiseleho

Formuloviny Števa Eiseleho

Autor: Red Bull
Pozdravujem všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť. Insiderské príbehy zo zákulisia. Nekompromisná analýza veľkej ceny. Hrdinovia a lúzri pod drobnohľadom.
Nervydrásajúce momenty z iného uhla pohľadu. Formuloviny Števa Eiseleho nájdete vždy v pondelok po pretekoch - exkluzívne na www.redbull.sk a na všetkých obľúbených podcastových platformách.

Podcast Formuloviny Števa Eiseleho je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (7 epizód)

00:03:45
  
07.06.2021

Verstappen aj Hamilton bez bodu | GP Azerbajdžan 2021

Šťastie je krásna vec...jó, vždyť víš, štěstí je krásná věc. A platí to aj v efjednotke. Buď ho občas máš alebo nemáš. Veľká cena Azerbajdžanu priniesla celé spektrum šialených emócií a záverečný triler, za ktorý by sa nehanbil asi ani sám Hitchcock.
00:04:10
  
24.05.2021

Nový monacký kráľ Max I. | GP Monaco 2021

Najprestížnejší formulový víkend roka. Pre mnohých skôr spoločenská udalosť ako oslava motoršportu. Ale moment, kto by už len nechcel v uličkách Monaka vyhrať? Max Verstappen to dokázal a po svojom boku mal na pódiu trochu nečakaných princov – Carlosa Sainza z Ferrari a Landa Norrisa z McLarenu. Žeb...
00:03:16
  
10.05.2021

Verstappen a Hamilton ako kačice | GP Španielsko 2021

Milí formuloví priatelia, dnes mám pre vás rozprávku alebo skôr triler o bezbrannej kačici.Áno, počuli ste dobre, ale nebojte ste! Formuloviny sa nepresunuli do ZOO. To iba v krajine toreádorov došlo k skroteniu býka. A to veľmi zaujímavou taktikou. Súboj titanov – Hamilton verzus Verstappen, dejstv...
00:04:33
  
03.05.2021

Aj F1 ma svoje limity | GP Portugalsko 2021

Aj tohtoročný výlet na juh Portugalska bol trochu neočakávaný. Okruh Algarve plnil počas pandémie úlohu last minute náhradníka a všetci piloti sa nevedeli dočkať. Akurát to malo jeden významný limit. Vlastne dva. Nový povrch trate vs tvrdé pneumatiky a "track limits".
00:03:50
  
19.04.2021

Verstappen vracia úder | GP Imola 2021

Pamätáte sa na lekciu z Bahrajnu? Akože nechcem robiť chytrého, ale odkaz bol evidentne doručený. Ale poďme pekne po poriadku. Hamilton verzus Verstappen, dejstvo druhé. Klapka. Akcia!
00:03:27
  
29.03.2021

Súboj Hamilton vs Verstappen | GP Bahrain 2021

Najnapínavejšie úvodne preteky sezóny za celú dekádu, strategické majstrovstvo a na záver aj štipka kontroverzie. V hlavných úlohách úradujúci šampión Lewis Hamilton a jeho vyzývateľ Max Verstappen. Na túto rivalitu sme pravdupovediac čakali celé roky.
00:00:35
  
18.03.2021

Teaser

Pozdravujem všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť. Insiderské príbehy zo zákulisia. Nekompromisná analýza veľkej ceny. Hrdinovia a lúzri pod drobnohľadom.Nervydrásajúce momenty z iného uhla pohľadu. Formuloviny Števa Eiseleho nájdete vždy v pondelok po pretekoch - exkluzívne na www.redbull.s...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK