Aj F1 ma svoje limity | GP Portugalsko 2021
04:33

Aj F1 ma svoje limity | GP Portugalsko 2021

03.05.2021
Aj tohtoročný výlet na juh Portugalska bol trochu neočakávaný. Okruh Algarve plnil počas pandémie úlohu last minute náhradníka a všetci piloti sa nevedeli dočkať. Akurát to malo jeden významný limit. Vlastne dva. Nový povrch trate vs tvrdé pneumatiky a "track limits".

Podcast Formuloviny Števa Eiseleho je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Šport, Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.