Bezpečnosť nadovšetko! | GP Belgicko 2021
03:43

Bezpečnosť nadovšetko! | GP Belgicko 2021

30.08.2021
Najdivnejšie preteky, aké som kedy komentoval! A boli to vlastne preteky? Oficiálne áno, veď sme na v belgickom Spa mali pódiovú ceremóniu a dokonca sa rozdávali body. Síce polovične, ale mimoriadne cenné. Bola to však skvelá reklama pre motoršport? Určite nie! v

Podcast Formuloviny Števa Eiseleho je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Šport, Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.