Ricciardov úsmev je späť | GP Taliansko 2021
04:28

Ricciardov úsmev je späť | GP Taliansko 2021

13.09.2021
3213 dní čakal tím McLaren na víťazstvo. Deväť nekonečných rokov počas ktorých spadol v podstate na samé dno pohára konštruktérov. Po veľkej cene Talianska je vesmír opäť tak trochu v rovnovážnom stave. Daniel Ricciardo využil zrážku favoritov a po parádnom výkone tak znovu pil šumivé víno zo svojej spotenej topánky.

Podcast Formuloviny Števa Eiseleho je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Šport, Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.