Súboj Hamilton vs Verstappen | GP Bahrain 2021
03:27

Súboj Hamilton vs Verstappen | GP Bahrain 2021

29.03.2021
Najnapínavejšie úvodne preteky sezóny za celú dekádu, strategické majstrovstvo a na záver aj štipka kontroverzie. V hlavných úlohách úradujúci šampión Lewis Hamilton a jeho vyzývateľ Max Verstappen. Na túto rivalitu sme pravdupovediac čakali celé roky.

Podcast Formuloviny Števa Eiseleho je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Šport, Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.