Verstappen aj Hamilton bez bodu | GP Azerbajdžan 2021
03:45

Verstappen aj Hamilton bez bodu | GP Azerbajdžan 2021

07.06.2021
Šťastie je krásna vec...jó, vždyť víš, štěstí je krásná věc. A platí to aj v efjednotke. Buď ho občas máš alebo nemáš. Veľká cena Azerbajdžanu priniesla celé spektrum šialených emócií a záverečný triler, za ktorý by sa nehanbil asi ani sám Hitchcock.

Podcast Formuloviny Števa Eiseleho je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Šport, Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.