#16 Tréning bežcov a MMA fighterov
19:47

#16 Tréning bežcov a MMA fighterov

29.06.2020

Multitalentovaná Monika nám dnes porozpráva o tom, ako trénujú profesionálni bežci, koho trénuje, ako taký tréning prebieha a mnoho iného. Určite si vypočujte aj minulú epizódu, kde nám Monika porozprávala napríklad aj koľko stotín sekundy jej zatiaľ chýba k tomu, aby nás mohla reprezentovať na Majstrovstvách Európy. 

Dohodni si tréning s Monikou už dnes. 

Viac sa o Monike: https://fitnation.sk/monika-weigertova/ 

Moniku nájdete na Instagrame ako @monikaweigertova 


FitNation môžete sledovať: 

Instagram @fitnation.sk 

Facebook @fitnation.sk 

Objednaj si svoj prvý tréning zdarma: www.fitnation.sk

Podcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.