#10 O profesionálnom sánkovaní s Jakubom Šimoňákom (časť 1.)
26:21

#10 O profesionálnom sánkovaní s Jakubom Šimoňákom (časť 1.)

18.05.2020
Jakub Šimoňák je nielenže našim trénerom z FitNation, ale aj úspešným profesionálnym sánkarom.  Jakuba sme si pozvali do nášho podcastového štúdia, kde sme sa dozvedeli kopec zaujímavostí zo sveta sánkovania. Bavili sme sa nielen o podmienkach sánkovania na Slovensku, ale aj o tom koľko také sánky vážia, akou rýchlosťou sa rúti tobogánom a o mnohom inom. Určite bolo o čom, a tak sme sa rozhodli tento podcast rozdeliť do dvoch častí. Pokračovanie už budúci týždeň. Ozaj, vedeli ste, že Jakub vyhral Majstra Karanténnych hier 2020?  www.fitnation.sk/hry20

Podcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.