#4 Ako cvičí Joe Trendy
20:03

#4 Ako cvičí Joe Trendy

30.03.2020

V dnešnej časti sa dozviete ako trénuje komik Joe Trendy.  Povie nám ako sa motivuje a jeho tréner Roman nám okrem iného prezradí ako dôsledne a či vôbec Trendy dodržuje trénerove pokyny. Viac už v samotnom podcaste.   

Náš podcast vychádza každý pondelok a nájdete ho vo svojej podcastovej aplikácií a na Spotify.  

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa pýtať.  

www.fitnation.sk 

Tomášikova 223/26, 821 01 Bratislava 

Instagram: @fitnation.sk  


Hudba: Funky One by Kevin MacLeod ISRC USUAN1100222 License CC BY https://incompetech.filmmusic.io/song/3790-funky-one

Podcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.