#29 Proteínová tyčinka: Podľa čoho si ju mám vybrať?
25:19

#29 Proteínová tyčinka: Podľa čoho si ju mám vybrať?

28.09.2020
Proteínové tyčinky sa v poslednej dobe stávajú viac a viac populárne. Nájdeme ich od fitness centier cez potraviny až po pumpy. Ako sa však zorientovať, ktorá je tá naj a na čo si dávať pozor. Na toto všetko nám odpovie výživová poradkyňa a zakladateľka prvej čerstvej slovenskej proteínovej tyčinky Ryska - Petra Kopecká. FitNation môžete sledovať: Instagram @fitnation.sk Facebook @fitnation.sk Objednaj si svoj prvý tréning zdarma: www.fitnation.sk Rysky sledujte na Instagrame @ryska_proteinova_tycinka

Podcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.