#8 Ako zabezpečiť kvalitný spánok
30:45

#8 Ako zabezpečiť kvalitný spánok

27.04.2020

Druhý diel s hosťom Jakubom Chudým sme si pripravili na mnohokrát opomínanú kvalitu spánku. Ako môže vás každodenný výkon ovplyvniť nedostatočné množstvo spánku a naopak. Budete prekvapený, ale viac sa dozviete zo štúdií, ktoré si pre vás Jakub s Romanom pripravili. Jakub v súčasnosti trénuje slovenskú basketbalovú reprezentáciu, BK Inter Bratislava a zároveň je doktorantom na Univerzite Komenského.


Náš podcast vychádza každý pondelok a nájdete ho vo svojej podcastovej aplikácií a na Spotify.

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa pýtať.

www.fitnation.sk

Tomášikova 223/26, 821 01 Bratislava

Instagram: @fitnation.sk

Viac na https://fitnation.sk Hudba: Funky One by Kevin MacLeod ISRC USUAN1100222 License CC BY https://incompetech.filmmusic.io/song/3790-funky-one

Podcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.