#5 Čo robiť, ak vás bolí chrbát?
24:47

#5 Čo robiť, ak vás bolí chrbát?

06.04.2020
Práca za počítačom a nedostatok pohybu sú často prvým spúšťačom bolestí chrbta. Stále viac a viac sa stretávame s týmto problémom. Preto sme si pre vás pripravili s našou trénerkou Džerinkou a Romanom zopár tipov, ktoré môžete aplikovať okamžite na dočasnú úľavu. Ak aj vás trápia bolesti šije, krku na home office alebo na nepohodlnej kancelárskej stoličke, vypočujte si podcast a skúste jednoduché cvičenia už dnes. Nie ste v tom sami.  Viac na fitnation.sk Hudba: Funky One by Kevin MacLeod ISRC USUAN1100222 License CC BY 

Podcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.