#36 Všetko, čo ste chceli vedieť o Olympiáde v Tokiu
29:31

#36 Všetko, čo ste chceli vedieť o Olympiáde v Tokiu

14.12.2020

V dnešnej epizóde sa budeme už po druhýkrát rozprávať o Slovenskom Olympijskom a Športovom výbore s jej výkonným riaditeľom Gáborom Asványim. Preberieme hlavne, čo to znamenalo pre  Medzinárodný, ale aj SOŠV presun Olympiády o rok. Ako to ovplyvnilo kvalifikácie? Pribudnú nové športy na nadchádzajúcich olympiádach či naopak, s ktorými športmi sa budeme musieť rozlúčiť? O tom všetko sa budeme v nasledujúcich 25 minútach.

Ak vás problematika olympiády zaujíma, určite si vypočujte aj náš predchádzajúci podcast číslo 35, či epizódu č.11 s olympionikom Jakubom Šimoňákom.

Ak chcete cvičiť doma, no chcete si byť istí, že cvičíte správne, tak potom pre vás je tu naša nová služba FitNation Kouč, vďaka ktorej získate Profesionálny dohľad osobného trénera na cvičenie a stravu na diaľku. Viac nájdete na našej stránke fitnation.sk/kouc alebo na našom Instagrame či v jednej z predchádzajúcich epizód nášho podcastu.

FitNation sledujte na:

Instagram @fitnation.sk

Facebook @fitnation.sk

Objednaj si svoj prvý tréning zdarma: www.fitnation.sk

Podcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.