#27 Ako sa dá bezpečne postaviť na ruky?
26:15

#27 Ako sa dá bezpečne postaviť na ruky?

14.09.2020
Stojka sa stáva poslednou dobou viac a viac populárnou. Samo je osobným trénerom u nás vo FitNation, ktorý sa venuje umeniu stojky. Pozvali sme si ho k nám do štúdia, aby nám priblížil postup ako sa naučiť stojku, povie nám ako dlho sa vie v stojke udržať, či ako prebieha kurz stojky, na ktorý sa môžete prihlásiť u nás vo FitNation. Samkove stojky nájdete aj na našom Instagrame @FitNation.sk. Opäť pripomíname, že ak sa vám náš podcast páči, veľmi nás poteší, ak o ňom poviete aj svojim kamarátom, ak nás budete zdieľať alebo ak náš podcast ohodnotíte a dáte nám spätnú väzbu. Môžete nás aj ohodnotiť vo svojej podcastovej aplikácií. V Apple Podcastoch sa napríklad len prescrollujete v našom podcaste úplne dole a tam nájdete hodnotenia. FitNation môžete sledovať: Instagram @fitnation.sk Facebook @fitnation.sk Objednaj si svoj prvý tréning zdarma: www.fitnation.sk

Podcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.