#6 Ako na tvorbu svalov? Mýty a Fakty
26:22

#6 Ako na tvorbu svalov? Mýty a Fakty

13.04.2020

Väčšina z vás, (skoro až tri pätiny) čo nás vyhľadá, chce predovšetkým popracovať na tvorbe svalov. Často a radi vám s týmto cieľom pomáhame. No v tomto ohľade je prvoradá úloha FitNation trénera prekonať zopár utkvelých predstáv o tom, ako svalová hypertrofia prebieha v ľudskom tele.  Už zľudovelé a mnoho krát nepresné domnienky musíme najskôr skorigovať a potom začať pracovať systematicky a efektívne. 

No a čo to teda hovoríme klientom? To už si vypočujte od odborných šéftrenérov Katky a Romana.

Náš podcast vychádza každý pondelok a nájdete ho vo svojej podcastovej aplikácií a na Spotify.    

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa pýtať.   


www.fitnation.sk  

Tomášikova 223/26, 821 01 Bratislava  

Instagram: @fitnation.sk

Viac na https://fitnation.sk Hudba: Funky One by Kevin MacLeod ISRC USUAN1100222 License CC BY https://incompetech.filmmusic.io/song/3790-funky-onePodcast FitNation.sk - zdravý životný štýl je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: FitNation
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.