Tipy, ako odhadovať kalórie jedál v reštauráciách a riešiť stravu počas výletov (Podcast)
Podcast: Fitclan

Tipy, ako odhadovať kalórie jedál v reštauráciách a riešiť stravu počas výletov (Podcast)

11.12.2019
Niekoľkodňový výlet, kde riešiš spoznávanie krajiny, chodenie po skvelých reštauráciách, prípadne oddych na pláži či skvelé brunch miesta? Pri takomto výlete ide väčšinou varenie bokom a mnohí riešia stravu buď prostredníctvom reštaurácií alebo nejakými rýchlovkami z potravín. Otázka je, ako tú stravu vonku riešiť bez stresu, ako si jedlo zatrackovať, nad čím premýšľať pri výbere potravín/jedál a na čo sa sústrediť tak, aby sme stále v pohode dosahovali svoje ciele a mali prehľad o svojom kalorickom príjme?
Rozoberieme:

* Ako premýšľať nad stravovaním mimo domu (reštaurácia, výlety, rýchle nákupy...)
* 5+1 spôsobov, ako si zapísať (alebo mať kalorický a nutričný prehľad) jedlá
* Konkrétne tipy pri výbere potravín či jedál
* Mindset pri stravovaní mimo domu

Fitclan podcast si môžeš vypočuť nielen na iTunes, ale aj na Spotify a v rôznych ďalších aplikáciách

Podcast Fitclan je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fitclan
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.