Cvičenie počas choroby a suplementy, ktoré môžu pomôcť pri prechladnutí (Podcast)
Podcast: Fitclan

Cvičenie počas choroby a suplementy, ktoré môžu pomôcť pri prechladnutí (Podcast)

18.11.2019
Ísť či neísť (do fitka)? To je otázka, na ktorú zistíš odpoveď. Okrem toho sa ale dozvieš, ako funguje a ako sa rozdeľuje imunitný systém, prečo sú deti viac choré ako dospelí, akú aktivitu a jej intenzitu voliť pri chorobe a v neposlednom rade mrkneme na suplementy, ktoré majú potenciál pomôcť pri prechladnutí.
Rozoberieme:

* Vysvetlenie a rozdelenie imunitného systému
* Prečo sú deti častejšie choré
* Ísť či neísť? (do fitka)
* Akú intenzitu a typ tréningu zvoliť
* Vplyv aktivity na imunitu
* Doplnky výživy, ktoré môžu pomôcť pri prechladnutí

Fitclan podcast si môžeš vypočuť nielen na iTunes, ale aj na Spotify a v rôznych ďalších aplikáciách

Podcast Fitclan je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fitclan
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.