Aktin zakladateľ, Michal Hubík: Máme vizi pomáhat lidem maximalizovat jejich potenciál
02:13:28
Podcast: Fitclan

Aktin zakladateľ, Michal Hubík: Máme vizi pomáhat lidem maximalizovat jejich potenciál

05.05.2020
Dnešná časť Fitclan podcastu bude netradičná. Nerozoberieme si konkrétnu fitness tému v zmysle výživy či tréningu a zdravia, ale vyspovedáme Michala Hubíka, ktorý stojí za Aktinom. Aktin je na poli e-shopov s doplnkami výživy veľký hráč, okrem iného podporujú aj naše semináre darčekmi pre účastníkov spoločne s r3ptile - firmou vyrábajúcou orieškové maslá, ktorá patrí taktiež pod krídla Michala. Ako vznikol Aktin, prečo pôjde r3ptile do úzadia a ako je to s výrobným procesom vlastných suplementov? Dozvieš sa tiež niečo zo života Michala, prezradil najväčší fail a najväčšiu "výhru". Koľko ľudia utrácajú v priemere za doplnky, čo spôsobila koronakríza? Aké knihy Michal číta? Dve hodiny počúvania o biznise a fitness, ktoré ti odhalia zatiaľ nikde neuverejnené informácie a zaujímavosti

Podcast Fitclan je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fitclan
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.